محصولات تمیز کننده WEITEC

قبل از استفاده از محصولات نانو، درزگیرهای نانو و پوشش های نانو سطح مورد نظر باید کاملا تمیز شود. ما تمیزکننده های متفاوتی داریم. تمیز کردن محصولات مطابق با آخرین وضعیت علمی از دانش و تجربه در کاربردهای عملی توسعه یافته اند. پس از استفاده از این تمیزکننده های خاص، محصولات نانو به تاثیر و عملکرد موثری رسیدند.

 

WEITEC ساده

تمیز کننده برای سطوح سرامیک و شیشه. بر طرف کننده روغن، چربی و گرد و خاک از سطوح شیشه ای و سرامیک. تمیز کننده حتی ریز ترین ذرات خاک را از سطوح پاک می کند.

کاربرد: شیشه و سرامیک

تمیز کننده خاص WEITEC XL

پاک کننده صنعتی برای کارهای تمیزکاری. این محصول یک شوینده زیست تخریب پذیر است، به ویژه برای بخش صنعتی مناسب است. تمیز کردن می تواند از طریق غلظت های مختلف 1: 5 تا 1: 10 انواع انجام شود. حتی روغن، چربی و رزین می تواند به راحتی پاک شود.

کاربرد: پاک کننده صنعتی

WEITEC simple concentrate

همه ی چیزی که برای تمیزکردن کارتان به ان احتیاج دارید. برای همه نوع تمیزکاری، با غلظت های 1:10 تا 1:200 بر روی طیف گسترده مواد استفاده می شود.

برطرف کننده : خاک، روغن، چربی و … .

WEITEC Greenshield

برطرف کننده جلبک و خزه. برطرف کننده جلبک و چسبندگی زیاد خزه بر روی سنگ بتن و طبیعی می باشد. با غلظت 1:10 تا 1:50. خزه و جلبک تنها در مدت 3 روز ناپدید می شوند. تاثیر برجسته!

کاربرد: تمام بتن و سنگ های طبیعی

 

WEITEC Cleanspezial

پاک کننده صنعتی برای کارهای تمیزکاری. این محصول یک شوینده زیست تخریب پذیر است، به ویژه برای بخش صنعتی مناسب است. تمیز کردن می تواند از طریق غلظت های مختلف 1: 5 تا 1: 10 انواع انجام شود. حتی روغن، چربی و رزین می تواند به راحتی پاک شود.

کاربرد: پاک کننده گریس صنعتی برای همه ی مکان ها

 

WEITEC Inoxclean Concentrate

پاک کننده ویژه ای برای سطوح فولاد ضد زنگ. پاک کننده و برطرف کننده گریس از سطوح فولاد ضد زنگ بطور کامل. این سطوح فولاد ضد زنگ بطور کامل از پاک کننده ها پوشیده می شود تا مورد پوشش با محصول Nanoident Inoxshield قرار داده شوند.

برطرف کننده: خاک، چربی، روغن، باقی مانده چسب و …

WEITEC Floorclean Extreme

پاک کننده بسیار تهاجمی برای کفپوش کاشی و ایمنی کاشی ها، برطرف کننده روغن و چربی بطور کامل قبل ازایجاد پوشش نانو. این محصول همچنین برای تمیز کردن سطوح به شدت آلوده مناسب است. این محصول یک شوینده زیست تخریب پذیر است ، که با غلظت های 1:10 تا 1:200 بر روی طیف گسترده مواد استفاده می شود.

برطرف کننده خاک، چربی، روغن و … .

 

WEITEC Calziumremover

برطرف کننده خیلی قوی کلسیم و کلسیم اکسید(آهک). برای مثال با این محصول پنجره های بزرگ آهکی شده و همچنین شیشه ی مخصوص اتاقک دوش کاملا از شر آهک رها خواهد شد. تاثیر برجسته!

زمینه های کاربرد: شیشه – سرامیک و فولاد ضد زنگ

 

WEITEC Rapidpolish

صیقل ویژه برای شیشه، سرامیک، مس، نقره، آلومینیوم، فولاد ضد زنگ، آندایزینگ، کاشی، سنگ مرمر، گرانیت، سنگ، و… . این محصول باقی مانده ی روغن، گریس، سیلیکون و … را به راحتی پاک می کند. این محصول، محصول فوق العاده ای است برای قبل از پوشش نانوبیونیک. تاثیر برجسته!

زمینه های کاربرد: برای انواع شیشه، سرامیک، مس، نقره، آلومینیوم، فولاد ضد زنگ، آندایزینگ، کاشی، سنگ مرمر، گرانیت، سنگ

WEITEC Softpolish

صیقل ویژه برای لنزهای شیشه، پلاستیک، اکریلیک، پلی کربنات، و… . این محصول باقی مانده ی روغن، گریس، سیلیکون و … را به راحتی پاک می کند. مواد حساس در برابر خش آسیب نخواهند دید. این محصول، محصول فوق العاده ای ست برای قبل از هرگونه پوشش نانو و درزگیری نانو.

زمینه های کاربرد: برای لنزهای شیشه، پلاستیک، اکریلیک، پلی کربنات، لاک

 

WEITEC Nanocarpolish

صیقل ویژه برای از بین بردن خش رنگ از رنگ خودرو. با این محصول تقریبا تمام خش را می توان از رنگ خودرو پاک کرد. تاثیر برجسته!

زمینه های کاربرد: برطرف کردن خش رنگ در رنگ ماشین، خش ناشی از شستشوی خودرو و خش جزئی ناشی از کلید های ماشین

WEITEC Insect Remover

برطرف کننده ویژه برای کوچک ترین اثر حشرات بر روی ماشین. پخته شده در رنگ ماشین. تنها فقط این محصول را اسپری کنید و سپس با پارچه آن را تمیز کنید. این محصول یک محصول زیست تجزیه پذیر است که بسیار سریع عمل می کند. تاثیر برجسته!

کاربرد: برای رنگ خودرو

 

WEITEC Clean Power S

پاک کننده ویژه برای تمیز کردن ماشین قبل از تمیز کردن رنگ ماشین. محصول ویژه برای حرفه ای ها، نوسازی رنگ خودرو. این محصول به طور اختصاصی برای پوشش نانو ماشین ما طراحی شده است.

زمینه های کاربرد: برطرف کردن خش رنگ در رنگ ماشین، خش ناشی از شستشوی خودرو و خش جزئی ناشی از کلید های ماشین

WEITEC Wheeclean XL

پاک کننده قوی رینگ ها برای رینگ های آلومینیومی رنگ شده. حذف به سرعت و کامل اثرات مانده بر روی رینگ ها بصورتی که رینگ ها کاملا نو به نظر می رسند. همچنین پاک کننده ذرات ریز خاک نیز می باشد.

کاربرد: رینگ های رنگ شده آلومینیومی