معرفی شرکت

شرکت توسعه اقتصاد روشن ایرانیان تک (تارا تک) یک شرکت فعال در زمینه تکنولوژی های نوین می باشد که توانسته است با هدف ارائه خدمات تخصصی در حوزه فناوری های نوین از طریق همکاری با کشورهای اروپایی، دامنه وسیعی از خدمات مالی و مرتبط با فناوریهای نوین را در کشور جمهوری اسلامی ایران و همچنین کشورهای همجوار منطقه ارائه نماید.

این شرکت در حوزه های تامین منابع مالی و سرمایه گذاری، خدمات مشاوره ای، بیمه ، مدیریت دارایی و ثروت ، بازرگانی ، تجارت ، ارائه نمایندگی تکنولوژی های برتر و راه اندازی خطوط ماشین آلات فعالیت دارد. همچنین با توجه به سوابق ارزنده شرکت در سال های گذشته در حوزه های گوناگون صنعت و تکنولوژی می توان گفت این شرکت در جایگاه مطلوبی در زمینه های یاد شده قرار دارد.

این شرکت با بهره گیری از توان و تجربه کارشناسان و متخصصین زبده در داخل و خارج از کشور توانسته است خدمات متنوعی را با تکیه بر ارزش های خویش ارائه نماید. این ارزش ها شامل مواردی نظیر صداقت با مشتری ، تمایز در ارائه خدمات و بهره گیری از خدمات به روز شده برای کسب رضایت و اعتماد مشتریان می باشد. در ضمن تارا تک توانسته است نمایندگی شرکت CTC نانو تکنولوژی کشور آلمان را در ایران و دیگر کشورهای همسایه اخذ نماید.

شرکت تارا تک مفتخر است که با کمک و همدلی مدیران توانمند، متخصص و همچنین بهره گیری از تجربیات دانشمندان تراز اول داخلی و خارجی در عرصه علم و فناوری بتواند فناوری های به روز دنیا را در جای جای میهن عزیزمان گسترش دهد و در عرصه فناوری به الگویی شایسته برای کشورهای همجوار تبدیل گردد.

بازار هدف:

شهــرداری ها

بانک هــا

فرودگاه ها

هتــل ها

خــودرو سازی

کشتی رانــی

قـطار شهــری

اماکن متبـرکه

یکی از اصولی که هواره مد نظر شرکت تارا تک بوده است. نزدیک شدن به خواسته ها و تمایلات مشتری با حفظ مصالح و منافع بلند مدت می باشد. بدیهی است این امر سبب افزایش اثر بخشی خدمات ارائه شده و نیز کاش ریسک های احتمالی در کل مراحل پروژه خواهد شد . بدین شکل رضایتمندی مشتریان در یک بازه زمانی بلند مدت حاصل خواهد شد که این رضایتمندی حتی پس از پایان پروژه و در مراحل بعدی نیز ادامه خواهد یافت . از نظر ما فروش پایان یک مسئولیت نیست بلکه آغاز یک تعهد است .
از سوی دیگر آنچه سبب تمایز خدمات این شرکت شده است، همکاری و هماهنگی با سازمان ها، نهادهای سیاستگذار و دانش محور دانشگاهی و دانش بنیان بوده است. این همکاری به شکلی است که خدمات ارائه شده نوسط شرکت با نسازمندی های حال حاضر و آینده مشتریان کاملا” متناسب می باشد.

ماموریت :

کسب اعتبار از طریق عملکرد متعهدانه
ارائه خدمات شایسته با کیقیت برتر در سطح استانداردهای بین المللی
تشکیل مشارکت های معتبر داخلی و خارجی
ایجاد اطمینان و امنیت خاطر از طریق امانتداری و عملکرد صحیح و اصولی

چشم انداز:

شرکت تارا تک تلاش خود را در جهت کسب و تقویت جایگاهی معتبر و قوی در بین گروه های اقتصاذی و مدیریتی در بازار پول و سرمایه و بخش خصوصی در سطح بین المللی متمرکز نموده است . ما بر آنیم تا بتوانیم با دستان مردان خدمتگذار این مرز و بوم و با استعانت از خداوند متعال، میهن عزیزمان را به قله های رفیع پیشرفت و توسعه برسانیم، تا بتوانیم نام خود را در دفتر چشم انداز 20 ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ثبت برسانیم.

خط مشی های کلان شرکت:

خلق بالاترین دستاوردها برای ذینفعان
خلق عالیترین سطح خدمات و ارزش برای همکاران و مشتریان خود
استقرار و ارتقاء شبکه بین المللی شرکت جهت کسب جایگاهی قدرتمند و همچنین توسعه فعالیتهای بانکی، تجاری و مالی
توسعه حضور داخلی و بین المللی به عنوان یک نقش آفرین اصلی در مراکز مهم و استراتژیک
.
ریاست هیئت مدیره  شرکت:

جناب آقای مهندس محمد زهیری

 

 نائب رئیس هیئت مدیره شرکت:

جناب آقــای محمد کیــانی دوســت

 

ریاست گروه مشاوران ارشد علمی شرکت:

جناب آقای دکتر قاسم عمو عابدینی فوق دکتری نانو تکنولوژی از کشور آلمان و رئیس مرکز پژوهشی فناوری های نوین در مهندسی علوم زیستی در دانشگاه تهران